Nike kedai

Nike kedai laikomi vieni kokybiškiausių visame pasaulyje. Šis kedų gamintojas ne ką mažiau yra pamėgtas ir Lietuvoje. Nike gamintojas kedus reklamuoja rengdamas garsiausias pasaulyje žvaigždes. Labiausiai šiuos kedus pamėgo NBA krepšinio žvaigždės bei pasaulinio lygio teniso žvaigždės. Šie kedai pasižymi aukščiausios klasės įdiegtomis technologijomis bei patvarumu ir ilgaamžiškumu. Keletas kedų modelių, kurie Nike gamintoją pakylėjo į didžiausias aukštumas:

Nike Roubaix kedai – bene populiariausias kedų modelis skirtas laisvalaikiui. Gaminamos spalvos: balta ir juoda. Kedai pasižymi patogumu, kadangi jie yra be raištelių, tiesiog su vienu plačiu „lipuku“. Dažniausiai šį kedų modelį vyrai ir moterys mėgsta dėvėti prie džinsų arba laisvalaikio kelnių. Patvarus modelis, nes pagamintas iš aukščiausios kokybės odos.
Nike Capri kedai – modelis, susilaukęs didelės sėkmės laisvalaikio kategorijoje. Kedų modelis buvo daug kartų tobulinamas ir į prekybą buvo leidžiami patobulinti variantai.  Pagrindinės gaminamos spalvos: juoda, balta ir ruda. Kai kurie modeliai turi savitus apdailos elementus ties kulnu. Jauni vyrai ir moterys šį kedų modelį pamėgo dėl patogumo ir gana didelio Nike logotipo ant batelių šono. Nike yra prabangos ženklas kedams – tad jaunimas tai dievina.
Nike Hyperfuse ir Hyperdunk kedai – aukščiausios klasės kedų modeliai skirti krepšinio profesionalams. Dažnai šiuos modelius pamėgsta ir mėgėjai, kadangi išskirtinės bateliuose panaudotos technologijos leidžia krepšinio aikštelėje išlaikyti aukščiausią tempą. Šie kedų modeliai dažniausiai sutinkami juodos su salotine arba baltos su mėlyna/juoda spalvų gama. Šie kedų modeliai yra vieni brangiausių visoje Nike kolekcijoje.
Nike Air Max ir Nike Air Zoom kedai – tai modeliai, kurie buvo sukurti aukščiausio tempo treniruotėms, tačiau dažnai pritaikomi ir laisvalaikio srityje. Šie kedai turi unikalią oro pagalvių technologiją, kuri padeda palengvinti kojų raumenų darbą treniruočių metu. Prie keduose panaudotos „air“ technologijos ypač daug prisidėjo buvusi NBA krepšinio žvaigždė Michaelas Jordanas.

This entry was posted on Pirmadienis, spalio 11th, 2010 at 12:27 pm and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

 

Leave a Reply