Reebok kedai

Kedai Reebok ir treniruotės – atrodo 2 vienas nuo kito neatsiejami dalykai. Galbūt Reebok gamintojas laisvalaikio kedų srityje kalnų nenuvertė, tačiau jeigu kalbėtume apie fitnesą, bėgimą ar krepšinį – čia Reebok kedai yra iš tų, kurie diktuoja sąlygas rinkoje. Reebok su savo kedų modeliais siekia dominuoti vidutinio amžiaus žmonių kategorijoje. Dažniausiai kedų modeliai yra kuriami, atsižvelgiant į 30-40 metų vyrų ir moterų poreikius, tad Reebok kuriamus kedus galėtume sieti su solidumu. Keduose dominuoja neiššaukiančios spalvos – dažniausiai juoda, balta ar tamsiai mėlyna. Dažnai Reebok kedus pasirenka žmonės, kuriems reikia kainos ir kokybės. Šis gamintojas bene labiausiai suderina šiuos 2 komponentus ir stengiasi atrasti savo pirkėją. Verta prisiminti Reebok kedų modelius, kurie privertė suvirpinti kojas rinkos lyderiams:

Reebok Easytone kedai – vienas iš naujausių Reebok kedų modelių, kuriuose buvo įdiegtos lig šiol dar nenaudotos technologijos. Reebok žino, jog didžiausia problema moterims yra antsvoris ir didelis nerimas dėl jo. Tai paskatino sukurti revoliucinius kedus, kurie pelnė pasaulinį pripažinimą. Pagrindinis kedų šūkis buvo – „degink kalorijas“, tad šių kedų fitneso salėse su kiekviena diena pradėjo daugėti. Kedų padas sukurtas su 2 pagalvėlėmis, kurios stimuliuoja anti-pusiausvyrą, tad žmonėms reikia papildomai judinti kojų raumenis, norint atlikti žingsnius į priekį. Reebok jau dabar neabejoja šių kedų sėkme ir skelbia, jog jie uždirbo jiems milijonus dolerių.

Reebok Negotiator kedai – bėgimo profesionalams ir mėgėjams sukurti kedai, kurie jau daugelį metų Reebok gamintojui atneša dideles pajamas iš pardavimų. Tinklinis paviršius, padas su bėgimo technologija bei solidi išvaizda – tai, kas skatina nelikti abejingam šiam kedų modeliui. Šiuos kedus dažnai vyrai bei moterys pritaiko ir laisvalaikio srityje. Kedai pasižymi ypač mažu svoriu, tad kojoms tenka minimali apkrova.

Reebok NPC kedai – jeigu kalbėtume apie Reebok laisvalaikio stilių, tai šiuos kedus reikėtų prisiminti pirmoje vietoje. Kedai, kurie pasižymi standartinėmis spalvomis (juoda arba balta) bei standartine forma. Skirtumų tarp vyrams ir moterims sukurto šių kedų modelio faktiškai nėra, tad šis kedų modelis dažnai yra vadinamas vienu universaliausių. Kedus ypač pamėgo brandus jaunimas, kuriam reikalinga gera kaina ir aukšta kokybė.

This entry was posted on Pirmadienis, spalio 11th, 2010 at 12:27 pm and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

 

Leave a Reply